top of page

DANTHERM

DANTHERM

DANTHERM GROUP ir vadošais gaisa sausināšanas iekārtu ražotājs ar vairāk nekā 60 gadus pieredzi efektīvu baseinu, muzeju, galeriju u.c. telpu ar paaugstinātu mitrumu risinājumu izstrādē un tām nepieciešamo iekārtu izstrādē.

Katru gadu DANTHERM GROUP iegulda ievērojamus līdzekļus inovāciju izstrādē saistībā ar telpu klimata iekārtām, pastāvīgi uzlabojot esošo produkciju un izstrādājot inovatīvus risinājumus, pielāgojoties mainīgajām tirgus prasībām un Eiropas likumdošanai.

DANTHERM GROUP uzņēmumu grupā ietilpst nozaru vadošie uzņēmumi – COLOREX (sausināšanas un dzesēšanas risinājumi), AERIAL (sausināšanas risinājumi), 

dantherm-group_698.jpg

MASTER (sildīšanas risinājumi). DANTHERM GROUP klienti gūst ieguvumus no mūsu visaptverošajām zināšanām, pieredzes un kompetences, ko esam ieguvuši, gadiem izstrādājot inovatīvus un energoefektīvus telpu klimata uzturēšanas iekārtas.

DANTHERM GOUP galvenā mītne atrodas Skive Dānijā ar pārstāvniecībām Norvēģijā, Zviedrijā, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Francijā, Šveicē, Itālijā, Spānijā, Polijā, Krievijā, Ķīnā un Apvienotajos Arābu Emirātos, kā arī globālais izplatīšanas tīkls, kurā ietilpst arī Baltijas valstu oficiālie izplatītāji.

DANTHERM CDP 40 / 50 / 70

Moderna dizaina energoefektīvi un klusi peldbaseina telpu sausinātāji.
DANTHERM CDP tipa sausināšanas iekārtas gaisa mitruma kontrolei iekštelpu peldbaseinos ir izstrādāti, vadoties pēc iekārtas funkcionalitātes, energoefektivitātes un iekārtas kvalitatīvā izpildījuma. Augstas efektivitātes ventilatori un kompresori apvienojumā ar jaunām progresīvām tālvadības un vadības opcijām veicina energoefektīvu iekārtas darbību un ievērojamu enerģijas ietaupījumu.

DANTHERM CDP tipa sausinātāji tiek izstrādāti, lai izturētu agresīvas vides apstākļus iekštelpu peldbaseinos. Pirms iekārtas montāžas visas iekārtas komponentes ir apstrādātas ar epoksīda pārklājumu. Iekārtas pretkorozijas aizsardzība C4 klase saskaņā ar EN / ISO 12944-2.

Bezvadu tālvadības pults ļauj attālināti nolasīt un iestatīt relatīvo mitrumu un temperatūru, trauksmes un servisa informāciju.

CDP tipa sausinātajiem ir pieejams arī CDT izpildījums, kas nozīmē, ka iekārta ir iebūvēta aiz baseina telpas un ir neredzama, uz baseina sienas tiek izvietotas tikai gaisa nosūces un pieplūdes restes

CDP peldbaseinu sausinātāju priekšrocības:

  • Viegls un kompakts izpildījums

  • Ļoti zems skaņas līmenis

  • Ļoti zems enerģijas patēriņš

  • Liela sausināšanas jauda

  • Iebūvēts elektroniskais higrostats un termostats

  • BMS komunikācija (Modbus)

  • USB pieslēgums

  • Papildus nosūces ventilatora vadības signāls

  • Bezvadu tālvadības pults kā papildu aprīkojums

  • Ūdens vai elektriskais sildītājs kā papildu aprīkojums

CDPbilde.jpg
DANTHERM CDP 75 / 125 / 165

Augstas kvalitātes energoefektīvas sausināšanas iekārtas, kuras paredzētas uzstādīšanai lielākos privātos baseinos, komerciālos peldbaseinos un SPA, ģērbtuvēs, noliktavās, ražošanas zonās un arhīvos ar svaigā gaisa pieplūdi (līdz 15% svaigā gaisa attiecība pret recirkulējamo gaisu).

CDP 75-125-165 peldbaseina sausināšanas iekārtas ir paredzētas uzstādīšanai atsevišķā telpā, un gaisa padeve tiek nodrošināta caur gaisa vadu sistēmu.
CDP 75-125-165 baseina sausināšanas iekārtas ir ļoti universālas uzstādīšanas iekārtas, jo iekārtas vadības paneli un citas sastāvdaļas var pārvietot no vienas puses uz otru, un pieplūdes gaisa izplūde var būt no augšas vai no sāniem, kas atrodas pretī gaisa ieplūdei.

CDP 75-125-165 peldbaseina sausināšanas iekārtas ir pieejamas arī ar ūdeni baseina piesildīšanas kondensatoru, kas lieko siltumu ļauj izmantot baseina vai sanitārā ūdens piesildīšanai. CDP 75-125-165 baseina sausinātājiem ir pieejamas dažādas papildfunkcijas, t.sk. kanālā uzstādāmu papildus gaisa piesildītāju (ūdens vai elektriskais sildītājs), svaiga gaisa pieslēgumu, sienas vai grīdas stiprinājumus, pretaizsalšanas termoaizsardzības funkciju, kā arī kļūmju uzraudzības komplekts.

DANX XD HP

DanX XD & HP kompaktā izpildījuma (vertikālas) baseina telpu sausināšanas / ventilācijas iekārtas apvieno gaisa sausināšanu, temperatūras kontroli, svaigā gaisa padevi un ventilāciju viesnīcu baseinos, veselības centros un privātajos baseinos.
 

DanX XD sausināšanas / ventilācijas iekārtas ir aprīkotas ar dubultu šķērsplūsmas siltummaini, kas nodrošina augstu energoefektivitāti, bet DanX HP iekārta ir dubultu šķērsplūsmas siltummainim un papildus siltumsūkni.

Visas DanX sausināšanas / ventilācijas iekārtas nodrošina lielu jaudu un ilgu kalpošanas laiku. Iekārta ļauj nodrošināt svaigā āra gaisa padevi līdz 100%. Dubultais šķērsplūsmas siltummaiņis nodrošinās līdz 95% siltuma atgūšanu no nosūces gaisa apvienojumā ar zemas enerģijas EC ventilatoru motoriem. Augstas efektivitātes kompresori nodrošinās viszemākās iespējamās ekspluatācijas izmaksas.

DANX XD HP

DanX HP: Daļēja recirkulācija ar gaisa piesildīšanu, divpakāpju siltuma atgūšana un sausināšana ar ārējo gaisa un siltumsūkņa palīdzību (HP modelis). Lai samazinātu spiediena zudumus, iztvaikošana caur siltummaini tiek izvadīta tikai daļa no mitrā gaisa. Ja gaisa sausināšana nav pietiekama, iekārtas automātiski palielina sausināšanas gaisa daudzumu.
Instalācijas izmaksas tiek samazinātas līdz absolūtai minimumam. Īpaši kompaktās iekārtas tiek piegādātas pilnībā samontētas ar iebūvētu sildītāju un vadības sistēmu. Ērti augšējie vai sānu savienojumi nodrošina ērtu pievienošanu gaisa vadiem.

DANTHERM HPP-i

Zemais enerģijas patēriņš kopā ar augstu siltuma ražošanu padara HPP-i siltumsūkni par videi draudzīgu veidu, kā apsildīt jūsu peldbaseinu.

 

Atšķirībā no alternatīviem baseinu apkures veidiem, HPP-i siltumsūknim nav nepieciešama degvielas uzglabāšanas tvertne vai lielas jaudas elektroapgāde. Tas nerada smaku, izgarojumus vai CO2 gāzes. HPP-i siltumsūkņi ir paredzēti darbam visu gadu, kad temperatūra ir virs -5°C. Tādējādi baseina sezonu var pagarināt par vairākiem mēnešiem.


Pamatfunkcijas ir:
Siltumsūknis ieslēgts / izslēgts
24 stundu laika pulkstenis
Taimeris ieslēgts / izslēgts
Parametru pielāgošana

DANTHERM HPP-iw

Zemais enerģijas patēriņš kopā ar augstu siltuma ražošanu padara HPP-iw siltumsūkni par videi draudzīgu veidu, kā apsildīt jūsu peldbaseinu.

 

Atšķirībā no alternatīviem baseinu apkures veidiem, HPP-iw siltumsūknim nav nepieciešama degvielas uzglabāšanas tvertne vai lielas jaudas elektroapgāde. Tas nerada smaku, izgarojumus vai CO2 gāzes.

 

HPP-iw siltumsūkņi ir paredzēti darbam visu gadu, kad temperatūra ir virs -10°C. Tādējādi baseina sezonu var pagarināt par vairākiem mēnešiem.

 

Pamatfunkcijas ir:
Siltumsūknis ieslēgts / izslēgts
24 stundu laika pulkstenis
Taimeris ieslēgts / izslēgts
Parametru pielāgošana

DANTHERM CDF

DANTHERM CDF sausināšanas iekārtas ir paredzētas iekārtas darbam pie zemām temperatūrām, tās nodrošināša vislabāko efektivitātes attiecību starp mitruma noņemšanas jaudu un kopējām izmaksas.
 

Dantherm CDF jaudīgo sausinātāju klāsts CDF 40-50-70 ir ideāls līdzeklis, lai saglabātu un aizsargātu jūsu vērtslietas no mitruma radītā kaitējuma. Tie ir piemēroti mitruma kontrolei noliktavās, muzejos, baznīcās, arhīvos, ģērbtuvēs un ūdens darbos.

Galvenās priekšrocības:
Zems skaņas līmenis
Zems enerģijas patēriņš
Mūsdienīgs dizains
Vienkārša darbība
Izvēles tālvadības pults, DRC1
Integrēta apkures un mitruma kontrole
BMS komunikācija (Modbus RTU)

DANTHERM CDF sausināšanas iekārtas vadības bloks piedāvā uzlabotas vadības iespējas, kas ideāli piemērotas, piemēram, muzejiem, jo attālinātas vadības pieslēguma protokols RS485 ļauj iekārtas saslēgties ar BMS vadības sistēmām (Modbus RTU).
DANTHERM CDF tālvadības pults ļauj nolasīt un iestatīt relatīvo mitrumu un temperatūru, trauksmes un servisa informāciju. Lai izvairītos no neparedzētas iestatījumu maiņas, tālvadības pulti var bloķēt.

DANTHERM CDT 

Energoefektīvas un lietotājam draudzīgas sausināšanas iekārtas mitruma samazināšanai, kā arī ēku žāvēšanai. DANTHERM mobilie CDT sausinātāji piedāvā ātru un ērtu vadību gan servisa uzņēmumiem, gan celtniecības nozarei. CDT sausinātāji ir pazīstami ar savu draudzīgumu lietotājam, izcilu digitālo vadību un vieglo, bet izturīgo dizainu.
CDT iekārtas darbības diapazons ir 30 līdz 94 l/dnn ar maksimālo darba temperatūru 32 °C, kā arī augstāku iestatījumu un darbību kontroli.

Skārienjutīgais vadības panelis nodrošina ātru un ērtu telpu sausināšanas kontroli un to komforta stāvokli, kā arī uzskatāmi uzrāda iekārtas nostrādāto stundu skaitu un enerģijas patēriņu sausināšanas gaitā.

Ērti pielāgojami un fiksēti rokturi nodrošina drošu un ērtu izmantošanu un darbību. Lielie gumijas riteņi padara CDT iekārtu viegli pārvietojamu pa kāpnēm un pāri šķietami neizbraucamām vietām.

CDT sausinātāju var piegādāt ar kondensāta sūkņa kaseti, kas ir uzstādīta ūdens savākšanas tvertnes vietā, kas nodrošina kondensāta novadīšanu pa tiešo kanalizācijā. Izmantojot šo kondensāta sūkni, jūsu sausinātājs darbosies bez tehnoloģiskām apstājām (nav nepieciešamība iztukšot pilno rezervuāru, kas piepildīts ar ūdeni).

Pacelšanas augstums ir 3 m. Kondensāta sūkņa kasete ir pieejama kā papildaprīkojums.
CDT 30 S un CDT 40 S ir aprīkotas ar 1 kW papildus piesildītāju, augstspiediena ventilatoru un gaisa vadu pieslēgumu, kas ļauj iekārtu pievienot ar gaisa vadiem. Tas ir īpaši piemērots mitru koka grīdu žāvēšanai.

CDT40mobilaissausintjsbilde.jpg
DANTHERM AD

AD adsorbcijas tipa sausināšanas iekārta

Jaunu vai applūdušu ēku žāvēšanai, kā arī sausu apstākļu nodrošināšanai pie zemām temperatūrām.

Pārnēsājamie adsorbcijas sausinātāji AD 200 un AD 300 ir izstrādāti ērtai to pārvietošanai un transportēšanai. Izturīgais nerūsējošā tērauda korpuss ir pārsteidzoši kompakts ar nelielu svaru salīdzinājumā ar ietilpību. Iebūvēts darba stundu un enerģijas patēriņa skaitītājs uzrāda darba stundu uzskaiti, kā arī faktisko enerģijas patēriņu. Iedziļinātais vadības panelis ir labi aizsargāts, un salokāmie rokturi pārvadāšanai atvieglo vienību sakraušanu transportēšanas un uzglabāšanas laikā.


Pārnēsājamie adsorbcijas sausinātāji piedāvā uzticamas augstas veiktspējas darbības zemā temperatūrā, un ērta uzstādīšana nodrošina ātru rezultātu telpu sausināšanai būvniecības gaitā un ārkārtas situācijās, samazinot plūdu radītos ilgtermiņa zaudējumus.
Adsorbcijas sausinātāji ir ātri un viegli uzstādāmi.

Pārnēsājamie adsorbcijas sausinātāji var darboties nepārtraukti, vai arī tos var kontrolēt ar iekšējo higrostatu.

SADZĪVES VENTILĀCIJAS IEKĀRTAS

HCV vertikālas iekārtas

DANTHERM sadzīves ventilācijas iekārtas HCV 300-400-500-700


DANTHERM HCV sadzīves tipa iekārtas nodrošina visas ēkas sabalansētu mehānisko ventilāciju ar siltuma atgūšanu privātmājām. Tagad ar attālinātas vadības iespējām caur telefonu / viedierīci, kā arī ar entalpijas rekuperatora uzstādīšanas iespējām.
HCV dzīvojamo māju ventilācijas iekārtas ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām ventilācijas pamatfunkcijām, iekārtas ir nokomplektētas ar pretplūsmas rekuperators, sildītāju, gaisa filtriem un iebūvētu vadības bloku.

 

Gaisa vadu pieslēgumus var automātiski apmainīt no kreisās puses uz labo pusi, kas padara HCV iekārtu universālu pie iekārtu uzstādīšanas. Tādējādi viena un tā pati ierīce var izpildīt visas uzstādīšanas prasības tikai ar vienu taustiņa pieskārienu.
 

AD200mobilaissausintjsbilde.jpeg

HCV iekārtai ir iebūvēts un automātiski regulējams by-pass apvada modulis. Vasaras dienās ar augstu āra gaisa temperatūru nodoršina free-cooling funkciju, t.i., karsto nosūces gaisu novada gar rekuperatoru, lai sasniegtu vislabāko iespējamo gaisa atdzesēšanas efektu.Izmantojot Dantherm Residential App operētājsistēmai iOS un Android, jūs varat kontrolēt dzīvojamo telpu ventilācijas ierīci ar savu viedtālruni vai planšetdatoru.

 

HCV 400 un pretplūsmas entalpijas mainītāja unikālās īpašības:

HCV 400 iekārtai ir iespējama versija ar augstas veiktspējas pretplūsmas entalpijas siltummaini. Tam ir dažas ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto (alumīnija) pretplūsmas siltummaini.

Mitruma pārvietošana no nosūces gaisa uz svaigu pieplūdes gaisu novērš sausu iekštelpu klimatu ziemā.

Vasarā, kad āra gaisa relatīvais mitrums ir augsts, pieplūdes gaiss, nokļūstot caur entalpijas siltummaini, tiks mitrināts. Tas ļaus pieplūdes gaisam radīt vēsuma sajūtu.
Entalpijas apmaiņai ir polimēra membrāna, kas pārnes siltumu un mitrumu. Membrāna ir gaisa un ūdens necaurlaidīga, un tāpēc smakas, sporas un baktērijas netiek pārnestas no nosūces gaisa uz pieplūdes gaisu.

Entalpijas siltummainis var darboties temperatūrā līdz -5 °, un priekšsildīšana nav nepieciešama. Tāpēc gandrīz visu gadu tiek panākta līdzsvarota ventilācija, neizmantojot priekšsildīšanu.
Kopumā entalpijas siltummainis samazinās apkures rēķinu un radīs labāku iekštelpu klimatu.

HCC2 piekaramās iekārtas

HCC 2 ventilācijas iekārta ir unikāla un elastīga dzīvojamo māju ventilācijas sistēmas risinājums. Tikai ar 27,9 cm lielu uzstādīšanas augstumu tas ir ideāli piemērots uzstādīšanai piekaramajos griestos vai pie sienas, pat paslēpts skapī. Iekārtas gaisa plūsmas var elektroniski mainīt, tas nozīmē, ka abas gaisa plūsmas tiks mainītas. Tas ļauj uzstādīt to pašu ventilācijas iekārtu ar iekšējiem / ārējiem gaisa vadiem, kas savienoti ar ierīces labo vai kreiso pusi. Elektriskos savienojumus var savienot no kreisās vai labās puses.
 

Dantherm ir izstrādājis uzlabotu datoru rīku lietojumprogrammu MS Windows datoriem. Pēc iekārtas, gaisa vadu un kondensāta izvada pieslēgs uzstādīšanas iekārta ir jānokalibrē. Gaisa ražības mērījumus veic caur iebūvētām gaisa spiediena pieslēgvietām, un atbilstošās sākotnējās korekcijas tiek veiktas, izmantojot Dantherm PC Tool, kas savienots ar HCC caur USB savienojumu

Dantherm piedāvā uz LCD tipa bezvadu tālvadības pulti, kas paredzēta uzstādīšanai pie sienas vai arī novietošanai uz galda vai skapja. Šī tālvadības pults ir paredzēta lietotājam, bet tajā ir arī īpaša instalēšanas izvēlne, kurā uzstādītājam ir iespējams veikt plašus iestatījumus, neizmantojot PC Tool.
 

HCC 2 dzīvojamo telpu ventilācijas ierīci var aprīkot ar RH vai VOC pieprasījuma kontrolētu automātiku. VOC sensors nepārtraukti uzrauga nosūces gaisa mākslīgo vai dabisko organisko ķīmisko vielu līmeni un attiecīgi pielāgo gaisa plūsmas līmeni. Automātiska pieprasījuma kontrole balstās uz vidējo apsvērumu diapazonu, kas garantē komfortablu iekštelpu klimatu visos apstākļos. Pieejami arī apvada aizbīdnis un CO2 sensors.
HCC 2 standarta versija ir novērtēta kā energoefektivitātes klase A. Ar izvēles “A + sensoru komplektu” HCC 2 iegūs energoefektivitātes klasi A +.

HCC 2 arī ir versija ar augstas veiktspējas pretplūsmas entalpijas siltummaini. Tam ir dažas ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto pretplūsmas siltummaini.
Mitruma pārvietošana no nosūces gaisa uz svaigu pieplūdes gaisu novērš sausu iekštelpu klimatu ziemā.

Vasarā, kad āra gaisa relatīvais mitrums ir augsts, pieplūdes gaiss, nokļūstot caur entalpijas siltummaini, tiks mitrināts. Tas ļaus pieplūdes gaisam būt vēsam.
Entalpijas apmaiņai ir polimēra membrāna, kas pārnes siltumu un mitrumu. Membrāna ir gaisa un ūdens necaurlaidīga, un tāpēc smakas, sporas un baktērijas netiek pārnestas no nosūces gaisa uz pieplūdes gaisu.

Entalpijas siltummainis var darboties temperatūrā līdz -5 °, un iepriekšēja sildīšana nav nepieciešama. Tāpēc gandrīz visu gadu tiek panākta līdzsvarota ventilācija, neizmantojot priekšsildīšanu.

Kopumā entalpijas siltummainis samazinās apkures rēķinu un radīs labāku iekštelpu klimatu.

HCH horizontālās iekārtas

Energoefektīva dzīvojamās mājas ventilācija bēniņu uzstādīšanai.
Labs iekštelpu klimats nosaka visas ģimenes veselību un labklājību, kā arī aizsargā ēkas un interjeru no mitruma radītiem postījumiem.
HCH dzīvojamo māju ventilācijas iekārtu klāstā ir iebūvēti RH sensori, kas automātiski pielāgo gaisa daudzumu attiecībā pret relatīvo mitrumu mājās. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pievadīt ierīci ārējiem sensoriem.
 

HCH vienības ir konstruētas ar jaunu, Dantherm izstrādātu un ražotu vieglu alumīnija pretplūsmas siltummaini, kura efektivitātes līmenis ir līdz 95%.Integrētais vadības panelis ļauj lietotājam pielāgot atsevišķus noklusējuma iestatījumus, piemēram, manuālu vai automātisku ventilācijas ātruma kontroli. Izmantojot izvēles bezvadu tālvadības pulti, lietotājs var piekļūt papildu vadības iespējām, piemēram, darbībai prom un naktī.

Energoefektivitātes klase A vai A +
HCV / HCH standarta versijas tiek vērtētas kā A energoefektivitātes klase. Pieslēdzot izvēles CO2 sensoru virtuvei-ēdamistabai vai guļamistabai, HCV / HCH vienības iegūs A + energoefektivitātes klasi. CO2 sensors ir pievienots MVHR blokam, izmantojot papildierīci (HAC 1).

bottom of page