top of page

MERLIN TEHNOLOGY

MERLIN TEHNOLOGY

Ideālam apkārtējam klimatam ir nosaukums: Merlin®
Merlin Technology GmbH kā mitrināšanas sistēmu un mērīšanas ierīču speciālisti norāda uz izcilu kvalitāti un izcilu servisu, kura pirmsākumi meklējami 1995. gadā. MERLIN uzņēmums tika dibināts Austrijā, un mūsu klienti visā pasaulē izmanto mūsu darba priekšrocības. Mūsu klientu lokā ir pasulē pazīstami un zināmi uzņēmumi – MERCEDES, AUDI un VW, kā arī BOSCH, IKEA, CANON, VELUX, NESTLE un daudzi citi.

Mūsu partneri novērtē Merlin® uzticamību, pilnību un kvalitāti. Mēs lepojamies, ka varam teikt, ka mūsu produkti un pakalpojumi ir devuši ieguldījumu šo – un daudzu citu – uzņēmumu panākumos. Tā kā tikai nevainojams apkārtējais klimats nodrošina apstākļus, kas nepieciešami, lai uzlabotu produktivitāti, panākumus un labsajūtu. Merlin® ir ieguvis daudzas inovāciju balvas un ieguvis vairākus ISO sertifikātus.

ueber-merlin_haeder_555x242_140.jpg
siltumsknis.png

1. TIEŠA TELPAS MITRINĀŠANA

Merlin® ALPHA un VISCORE mitrināšanas sistēmas tiek izmantotas, ja telpām jābūt tieši mitrinātām. Šajā gadījumā MICRO DROP tehnoloģija apstrādāto ūdeni caur augstspiediena sistēmu nodod inovatīvām mitrināšanas iekārtām. Šīs vienības ir uzstādītas pie griestiem vai pie sienas, kur tās telpā izsmidzina smalki iztvaicētu ūdeni.

waermeverteilung_540x175.png

Centrālās vadības ierīces izmanto mitruma sensorus, lai regulētu mitrināšanas ieslēgšanas un izslēgšanas laiku. Katra merlin® mitrināšanas sistēma ir izstrādāta, lai precīzi atbilstu jūsu prasībām, un to var viegli integrēt esošajās telpās. Parasti to var uzstādīt, nepārtraucot normālu darbību.

orbit_clickablemap_945x531.jpg

Patentēto Merlin® mitrināšanas sistēmu ORBIT WING® var viegli integrēt esošajās ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās. Kopā ar mitruma sensoriem un automātisko vadības sistēmu tas nodrošina efektīvu un ekonomisku mitrināšanu.

2. ROTĒJOŠO LAMEĻU MITRINĀŠANA

Dabiska iztvaikošana ideālam apkārtējā klimatam
Rotējošās lameles mitrināšanas sistēma nodrošina dabisku no aerosoliem nesaturošu (t.i., miglu nesaturošu) apkārtējā gaisa mitrināšanu, kā arī to var izmantot pieplūdes gaisa temperatūras regulēšanai ventilācijas, dzesēšanas un apkures procesos.

merlin.jpg

Iekārtas priekšrocības:
> Var integrēt esošajās mājas ventilācijas sistēmās
> Var izmantot kā pastāvīgu risinājumu
> Pārbaudīta un sertificēta higiēna
> Integrēta reversā osmoze un UV dezinfekcija
> Elektroniskā signāla izeja
> Zemas apkopes izmaksas
> Vienkārša uzstādīšana

Rotācijas lameles mitrināšanas fiziskais pamatprincips ir vienkāršs. Rotējošās lameles iztvaikotājs atrodas mitrināšanas silē, kas piegādā ar ūdeni. Iekļūstot vēsam gaisam, to silda ar integrētu sildīšanas ierīci, lai radītu iztvaikošanas enerģiju. UV dezinfektors nodrošina, ka iztvaiko tikai sterils ūdens. Rotējošās lameles precīzi ievada mitruma sastāvu apkārtējā gaisā un uztur nemainīgu gaisa mitrumu. Šis dizaina princips nodrošina maksimālu higiēnu kopā ar pārbaudītu ideālu relatīvo mitrumu.

3. ULTRASKAŅAS MITRINĀŠANA

Visefektīvākā aerosolu šķautne
Ultrahigiēniska mitrināšana – ultraskaņa!

Šajā gaisa mitrināšanas režīmā ūdeni izsmidzina ar ultraskaņas viļņiem īpaši smalkos aerosolos (1 mikrons). CONTRA-KEIM® dezinfekcijas programma un AQUADRAIN® higiēnas vadība garantē nevainojamu higiēnas standartu.

Balstoties uz mērījumu rezultātiem, Merlin® iepriekš nosaka optimālos mitruma parametrus lietošanas gadījumam un pēc tam izveido piemērotus klimatiskos apstākļus jūsu uzņēmumam ar piemērotu ultraskaņas mitrināšanas sistēmu.

Jūsu priekšrocības
mazs enerģijas patēriņš maksimālai veiktspējai – līdz 93% enerģijas ietaupījums, salīdzinot ar tvaika mitrināšanu

augstākie higiēnas standarti
100% mitrināšana dažās sekundēs
bezgalīgi regulējams no 0 līdz 100%
iespējama integrācija ar ieviestajiem gaisa kondicionēšanas risinājumiem
izmantojams arī kā neatkarīgs risinājums
bez kondensāta

Merlin® ultraskaņas mitrināšanas sistēmas

FORTE_Kanalbefeuchtung_rgb.png

Mitrināšana ar FORTE apvalkiem

Vienmērīgi integrējas ar jebkuru ventilācijas vai gaisa kondicionēšanas sistēmu
Mitrināšanas jauda: līdz 25,2 kg / h

SENSO_Universalbefeuchtung_rgb.png

Universāla mitrināšana SENSO

Universāla lietošana, ērta montāža un kompakta uzbūve.
Mitrināšanas jauda: līdz 12,0 kg / h

Purus_Direktraumbefeuchtung_rgb.png

PURUS tiešā mitrināšana

Precīza un ļoti efektīva mitrināšanas spēja ar minimālu vietas daudzumu.
Mitrināšanas jauda: līdz 8,0 kg / h

FINESSE_Lebensmittelbefeuchtung-_rgb.png

Pārtikas mitrināšana

Lielisks ilgāks svaigums un ilgāks glabāšanas laiks.
Mitrināšanas jauda: līdz 3,0 kg / h

siltumsknis.png
bottom of page