JAUNUMI

2021/01/05

2020/12/23

 • 23.12.2020 0 Komentāri
  Priecīgus un gaišus Ziemassvētkus!

  Dārgie sadarbības partneri,


  Paldies, ka esat bijuši ar mums šajā interesantajā, notikumiem bagātajā un neparedzamajā gadā.


  Mēs ticam, ka šis gads ir bijis pārbaudījums mums visiem. 

  Mūsu dzīvē viss notiek ar iemeslu, iespējams, lai novērtētu to, kas mums ir, nevis pārdzīvotu par to kā mums nav, viss kopā, lai atrastu jaunas iespējas sevis un biznesa attīstībā.


  ‘’Lai zem eglītes, pie kuras Tu skaitīsi savu dzejoli, būtu trīs atslēdziņas:

  Veselībai, Mīlestībai un Laimei!’


  Priecīgus, gaišus Jums šos Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu!!!


  Vēl Jums VG-ENERGY komanda.

  Lasīt vairāk

2020/12/14

 • 16.12.2020 0 Komentāri
  FUJITSU-GENERAL gaiss/ūdens siltumsūknis.

  Kas ir WATERSTAGE ™?
  WATERSTAGE ™ ir Gaisa-ūdens (ATW) apkures sistēma, kas ir videi draudzīga ūdens sildīšana izmantojot siltumsūkņu tehnoloģiju, lai iegūtu siltumu no āra gaisa un nodotu to tālāk telpās caur kādu no emitoriem (siltajām grīdām, radiatoriem vai karstā ūdens).


  Kas ir siltumsūknis?

  Siltumsūknis primāro siltuma enerģiju iegūst no āra gaisa, nevis elektrostacijas. Piemēram, lai saražotu 3 līdz 5 kW siltumenerģijas, nepieciešams tikai 1 kW elektroenerģijas. Tādā veidā, būtiski samazinās enerģijas patēriņš. 100% primārās enerģijas, kas tiek pārvērsta siltumenerģijā ir proporcionāla elektroenerģijas zudumu summai - standarta spēkstacijas energoefektivitāte ir aptuveni 36%, tātad siltumsūknis saražo aptuveni 74% jaudas.


  WATERSTAGE ™ ATW sistēmas priekšrocības:

  - Mazāk CO2 emisijas atmosfērā - (WATERSTAGE ™ ATW sistēma ir videi draudzīga un tā izdala ievērojami mazāk oglekļa dioksīda nekā parastās gāzes un ogļūdeņražu fosilās apkures sistēmas).

  - Zemas ekspluatācijas izmaksas - (Augstas efektivitātes siltumsūkņu tehnoloģija ļauj WATERSTAGE ™ ATW sistēmas ekspluatācijas izmaksas pazemināt krietni vairāk nekā cita veida ūdens sildītāji).

  - Tīrs un drošs - (Tā kā WATERSTAGE ™ ATW sistēma neizmanto degli ūdens sildīšanai, tā nerada kaitīgas vielas).

  - Viegli uzstādīt un uzturēt - (Visas sastāvdaļas ir iebūvētas kompaktā āra blokā un hidrauliskā iekštelpu blokā).

  - Lielāks komforts - (Ūdens, ko silda ar WATERSTAGE ™ ATW sistēmu, izmantojot tīru enerģiju, tādā’veidā droši un ērti piegādājot situmu visā mājā, ieskaitot viesistabu, guļamistabas, vannas istabas un peldbaseinu).

  - Iekārtai ir iespējams pieslēgt saules kolektorus.


  Plašāka informācija ražotāja mājaslapā: https://www.fujitsu-general.com/eu/pro...index.htm... ;

  Vairāk info latviešu valodā mūsu mājas lapā: https://www.vg-energy.lv/siltumsuknis ;

  Mūsu Facebook profilā: https://www.facebook.com/vgenergylv ;

  Sazinieties ar mūsu konsultantiem no VG-Energy / info@vg-energy.lv / +371 26122110


  https://www.youtube.com/watch?v=4RhrrsiklDk&ab_channel=VG-Energy


  Lasīt vairāk

2020/10/15

 • 15.10.2020 0 Komentāri
  RIMI veikals Saulkrastos, Rīgas ielā 54

  Tas ir piecdesmit otrais Mini formāta Rimi veikals Latvijā, un pirmais šī formāta veikals, kas izveidots saskaņā ar jauno dizaina konceptu – vieglāk pamanāmām norādēm, izceltiem produktiem – “Pasaules virtuve”, specializēta pārtika u.c., paplašinātu veikala ieejas zonu, trīs modernām pašapkalpošanās kasēm, ērtākiem un vieglāk vadāmiem iepirkumu ratiem. SIA VG-Energy SIA un SIA Servolux, veiksmīgi uzstādījis šajā objektā savas gaisa kondicionēšanas sistēmas, no ražotāja Fujitsu - General un ventilācijas iekārtas Recair!

  Lasīt vairāk

2020/10/12

2020/10/02

2020/09/07

 • 07.09.2020 0 Komentāri
  Vēdināšanas un kondicionēšanas sistēmas apmācības "BUTS mācību centrā"
  • Vai esi profesionālis darbā ar vēdināšanas un kondicionēšanas sistēmām? 
  • Jā!: papildini savas zināšanas un kļūsti vēl labāks savā darbības sfērā!
  • Nē!: sāc jaunu darba virzienu un kļūsti pieprasīts darba tirgū!
  • Mācību programma “Vēdināšanas un kondicionēšanas sistēmas” gan iesācējiem, gan profesionāļiem!
  • Mācību praktiskajām un teorētiskajām nodarbībām sagatavota speciāla klase/laboratorija, kura ir aprīkota sadarbībā ar SIA “VG ENERGY”, SIA “Indutek LV”.
  • Klasē uzstādītās iekārtas: Ārējais Multi bloks AOYG18LAT3, Sienas bloks ASYG07LMCE, Kanāla bloks ARYG07LSLAP, Kasete AUYG07LVLA, Vadu pults UTY-RNRYZ1, Vadu pults UTY-RVNYM, Kasetes dekoratīvais panelis UTG-UFYD-W, Gaisa apstrādes iekārta Dantherm HCV300, Iebūvējams priekšsildītājs , Noslēgvārstu vadības bloks HAC 2, HRC3 bezvadu pults u.c.
  • Plašāka informācija - https://www.facebook.com/BUTS
  Vairāk informācijas:


  • zvanot pa tālr. 27898016, 27898031
  • vai raksti e-pastā: metalapstrade@buts.lv
  • Esi vienmēr gaidīts: Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļā, Rīgā, Meža ielā 7, 1.stāvs (105, 106.kab.)
  Lasīt vairāk

2020/09/04

 • 04.09.2020 0 Komentāri
  FUJITSU classic modelis biroja telpām!

  Šodien, paši sev, uzstādījām birojā FUJITSU ECO klases kondicionieri, kas ir skaists un estētisks kā arī ļoti patīkama dizaina. Modelis KPCA ir vienkāršs kā arī ērts lietošanā ar visām nepieciešamajām pamatfunkcijām par tirgū ļoti demokrātisku ciparu. + tagad mums ir arī pašiem iespēja mūsu klientiem nodemonstrēt tā vadības iespējas un ārkārtīgi kluso darbības skaņas līmeni, kas ir ļoti būtisks faktors gaisa kondicionieru izvēlē.


  Katalogs un vairāk info mūsu mājaslapā: https://www.vg-energy.lv/dzesesana-/fujitsu-genera...
  Nāc ciemos - Ganību dambī 30k-1, Rīga.
  Bezmaksas konsultācijas var pieteikt, pa tālruni +371 26122110  Lasīt vairāk

2020/08/17

 • 18.08.2020 0 Komentāri
  APKURE, KAS ATVIEGLO DZĪVI!

  Šodien - 17.08. ir iznācis 

  Latvijas Būvinženieru savienība
  izdevums - BŪVINŽENIERIS Nr.75, kurā mūsu siltumtehnikas un apkure speciālists - Ainārs Vizulis dalās ar aktuālo un jaunāko informāciju par gaiss/ūdens tipa siltumsūkņiem.
  Ja arī Tev interesē šobrīd populārākā, energoefektīvākā un modernākā apkures sistēma, kas pieejama tirgū, tad sazinies ar mūsu speciālistiem un piesakies uz bezmaksas konsultāciju: info@vg-energy.lv / www.vg-energy.lv 

  Uzņēmums VG-ENERGY piedāvā pilnu tehnisko risinājumu no projekta līdz iekārtu iegādei un uzstādīšanai.
  *(Izstrādājam arī siltumzudumu aprēķinu, kas palīdz izvēlēties atbilstošāko risinājumu tieši Jums).

  Žurnālu BŪVINŽENIERIS varat abonēt un lasīt vairāk: https://buvinzenierusavieniba.lv/zurnals-buvinzeni...
  @ VG Energy  Lasīt vairāk

2020/08/05

 • 06.08.2020 0 Komentāri
  Ekspluatācijā nodots Baltijā lielākais konferenču centrs

  Pirmdien, 3. augustā ekspluatācijā nodots Baltijā lielākais konferenču centrs – "Atta Centre", kura kopējā platība ir 22 700 kvadrātmetru. Centrs atrodas Rīgā, Krasta ielā 60, informē uzņēmums.


  "Atta Centre" ir 29 konferenču zāles, biroju centrs un kopstrādes telpas, restorāns, kā arī liela autostāvvieta ar elektromobiļu uzlādes stacijām. Centrs vienlaicīgi spēj uzņemt līdz 5500 cilvēkiem. Pirmos viesus jaunais konferenču centrs sāks uzņemt 2020. gada 1. septembrī.

  To plānots attīstīt dažādos veidos – kā inovāciju centru jaunuzņēmumiem, "Samsung" izstāžu centru, kā arī zinātnes centru ar universitātēm, kura attīstībai tiks pievērsta īpaša uzmanība. Ar izglītošanu saistītie pasākumi "Atta Centre" ir viena no lielākajām prioritātēm, savukārt zinātnes un pētniecības centrs atradīsies ēkas otrajā stāvā.

  "Atta Centre" ģenerāldirektors Jānis Astahovs teic, ka Rīga ir ieguvusi Baltijas darījumu tūrisma galvaspilsētas titulu. Centra galvenā prioritāte pašlaik ir viesu drošība un veselība. "Esam gatavi strādāt saskaņā ar ierobežojumiem, kurus masu pasākumu rīkošanai noteikusi valdība."

  Centrā ir izstrādāta īpaša programma – iekšējās paškontroles protokols "Atta Clean". Tā kontrolē centra darbu visos tā aspektos – tie ir īpaši noteikumi, kuri regulē ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, virsmu dezinfekciju, gaisa kondicionēšanu, nepieciešamās distances ievērošanu, centra publisko telpu darbību, visu viesu ķermeņa temperatūras kontroli u.tml. "Sākot ar septembri, konferenču centra telpas ir izīrētas desmitiem dažāda veida pasākumu – semināriem, banketiem, publiskiem izklaides pasākumiem," norāda pārdošanas direktora Nadia Ignase.

  Pašlaik izīrēti vairāk nekā 60% no biroju centra "Atta Workspace" kopējās platības.

  Atsevišķa uzmanība tiek pievērsta arī centra pasākumu programmai. Pasākumu programmas ietvaros oktobrī norisināsies pirmās izstādes, forumi un citi kulturāli izklaidējoši pasākumi, kurus rīko centra komanda. "Atta Centre" pasākumu un izstāžu nodaļas vadītāja Natālija Misiņa teic, ka programma "Antenna" ir unikāla dažādu tematisko forumu sērija, kuras ietvaros tiek pulcēti vietējie un ārvalstu speciālisti – zinātnieki, mākslinieki, sportisti un citu nozaru vadošie speciālisti.

  Centrā iespējams rīkot dažādus pasākumus: izstādes, konferences, banketus, kā arī jebkāda formāta kultūras, mākslas un sporta pasākumus. Augsto tehnoloģiju multimodālā sistēma ļauj bez skaņas izolācijas kvalitātes zudumiem mainīt visa pirmā stāva plānojumu, atkarībā no pasākuma formāta.
  Kā stāsta projekta autori, biznesa centra koncepcijas pamatā ir ideja par skudru pūzni kā kopīga radoša darba simbolu. "Atta Centre" vestibilā sadarbībā ar Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu tiks uzstādīts unikāls piecu metru plats terārijs ar "atta" ģints skudrām.


  Avots: delfi.lv

  Lasīt vairāk

2020/06/19

2020/06/10

Fujitsu 2020 Product Catalogue

Lasīt vairāk

2020/04/17

2020/04/16

2020/04/10

2020/04/08

 • 08.04.2020 0 Komentāri
  Aeresola dezinfekcijas iekārtas no Merlin Technology ražotāja (Austrija)

  Sakarā ar COVID19 ārkārtas stāvokļa pagarināšanu valstī, VG-Energy SIA piedāvā:

  Aeresola dezinfekcijas iekārtas no Merlin Technology ražotāja (Austrija)


  Cien. klienti un dārgie biznesa partneri,


  Merlin® aerosola dezinfekcijas tehnoloģijas, piedāvā divus jaunus, higiēniskus risinājumus.
  Modeļi - ZeroX un ZeroXR (integrējams jau esošajā gaisa mitrināšanas sistēmā) apvieno mitrināšanu, kopā ar telpas dezinfekciju.

  Galvenie ZeroX ieguvumi ietver sevī:

  • Piemērots mitrināšanai un telpu dezinfekcijai;
  • Plug & Play;
  • Noslēgts un aizslēdzams alumīnija konteiners;
  • Mobili pārvietojams;
  • 3 l dezinfekcijas trauks ar integrētu rokas sūkni un manometru;
  • Īpašs dizains ar pastiprinātām blīvēm;

  Kompl. 4 noņemami kolektori un 45° izplūdes līkumi
  Kompl. tālvadības pults.

  ZeroX - PDF

  ZeroXR - PDF


  Vairāk info. ražotāja mājaslapā: https://www.merlin-technology.com/en/News-Articles...

  Esiet drošībā un veselību vēlot, Jūsu VG-Energy komanda.

  Lasīt vairāk

2020/03/27

 • 27.03.2020 0 Komentāri
  AIRMAID INTERZONE GAISA DEZINFICĒTĀJI AR OZONU

  Sakarā ar COVID19 straujo izplatīšanos piedāvājam gaisa attīrītājus un dezinficētājus no Zviedru ražotāja Interzone.


  Diemžēl, ne visi spēj strādāt attālināti no mājām, kur ir iespējams nodrošināt tīrāku iekštelpu klimatu. Ņemot vērā rokas dezinfekcijas līdzekļu deficītu valstī, šis laiks ir liels pārbaudījums mums visiem. Tāpēc, mēs esam nolēmuši samazināt cenu mobilajiem ozona ģeneratoriem, kurus var izmantot dezinfekcijai telpās, bez jebkādas papildus apkalpošanas.


  Šos dezinficētājus var izmantot, mājās, restorānos, virtuvēs, viesnīcu istabās, skolās, birojos, sporta zālēs, sabiedriskajā transportā, citos, transporta līdzekļos utt.
  Dezinfekcija ar ozonu ļauj samazināt infekcijas izraisītāju, piemēram, daudzu baktēriju un vīrusu, izplatību.


  Piedāvājumā divi modeļi AirMaid 500W un AirMaid 2000T.

  *COVID19 laikā, šīm Iekārtām ir piemērota -20% atlaide un tā tiek piemērota uz visu ārkārtas stāvokļa laiku, kas šobrīd ir noteikts Latvijā! Info šeit!


  Tehn. dokumentācija un vairāk info ražotāja mājaslapā: https://www.interzon.com/products/airmaidw/

  Iekārtas darbības principa video:  Lūdzu padalāmies, varbūt kādam, tas ir tiešām noderīgi un aktuāli. (Like/share)


  Veselību un izturību šajā grūtajā periodā vēlot!
  Ar cieņu,
  VG-Energy komanda.  Lasīt vairāk

2020/03/18

 • 18.03.2020 0 Komentāri
  Jaunie O’ERRE (Itālija) sienas rekuperatori.

  Mūsu piedāvājuma klāstā ir nonācis jauns produkts - O’ERRE GHOST sērijas sienas rekuperatori, kas nāk trīs dažādos izpildījumos - BASIC (ON/OFF vadība), ACTIVE (tālvadības pults), WIRELESS (Pilnībā bezvadu).

  Galvenās GHOST sērijas priekšrocības ir:


  • Ērtā vadība un vadības pults ar vairākiem režīmiem - nakts, auto, manuāla vadība, turbo
  • režīms, samazināta gaisa plūsma, gaisa mitruma kontrole u.c.;
  • Iekārtas ir saslēdzamas WIFI tīklā, kas nozīmē pilnīgu bezvadu risinājumu;
  • Automātisko žalūziju, kas aizveras lielā vējā un neļauj ieplūst aukstajam gaisam telpās;
  • Ļoti ātra, viegla un ērta uzstādīšana;
  • Augsta energoefektivitāte un kompaktums;
  • Iekārta ir ļoti klusa un ērti vadāma;
  • Kā arī vienkāršs un patīkams dizains.
  Vairāk par produktiem ražotāja mājaslapā: https://www.oerre.eu/en/

  Produkcijas katalogs 

  Vairāk info mūsu mājaslapā: https://www.vg-energy.lv/jaunumi
  Video par iekārtas darbības principu mūsu Youtube kanālā: 
  Lasīt vairāk

2020/03/17

2020/03/16

 • 16.03.2020 0 Komentāri
  Covid19 Vīruss

  Ļoti, cien. VG-ENERGY SIA sadarbības partneri un dārgie klienti.(ZIŅAS PAR COVID19 UN IZSTĀDI MĀJA2020 ZEMĀK). 

  Negribot sākt jauno darba nedēļu uz nepatīkamas nots, jo īpaši ņemot vērā, ka uzņēmumam pagājušajā sestdienā (14.03.) palika viens gads (Hip-hip urrā - VG-ENERGY) arī mums ir paziņojums sakarā ar radušos situāciju valstī:


  Ņemot vērā visus jaunākos COVID-19 ierobežošanas pasākumus un valdības pieņemto ārkārtas stāvokli valstī, arī mēs esam pieņēmuši sekojošus drošības pasākumus un izmaiņas mūsu darba kārtībā, kas būs spēkā līdz Valsts iestādes atcels piemēroto ārkārtas stāvokli:


  1. Biroja darbs notiek ierastajā kārtībā Ganību dambī 30, k-1, darba dienās no 9:00-17:00, tomēr, jebkurā brīdī var tikt piemērots darbinieku darbs attālināti no mājām, tāpēc piesakiet, lūdzu, konsultāciju vai tikšanos iepriekš paziņojiet par to pa tālruni +371 26122110 vai info@vg-energy.lv

  2. Preču plūsma no mūsu noliktavas un piegādātājiem nav mainījusies. Preces ir pieejamas gan no mūsu noliktavas, gan mūsu sadarbības partneru noliktavas, gan arī no visiem piegādātājiem Eiropā. *Lūdzu ņemiet vērā to, ka sakarā ar atjaunoto robežu kontroli, pastāv iespējas, ka preču piegādes termiņi būs garāki.

  3. Iespēju robežās ir jāatsakās no visām konsultācijām biroja telpās vai klātienē.

  4. Konsultācijas ir iespējams organizēt: e-pasta sarakstēs, ‘’Skype’’ saziņas vai video zvana veidā. *Ja nav citas iespējas šī konsultācija ir iepriekš jāpiesaka un jāsaskaņo konkrēts laiks ar projektu vadītājiem. 

  5. Visa korespondence, pavadzīmes un cita veida dokumentu plūsma notiek elektroniski vai ar pasta starpniecību. *Preces izsniegšana un dokumentu sagatavošana/ parakstīšana jāveic pēc iespējas izvairoties no cieša kontakta.

  6. Turpmāk sniegsim konsultācijas un tehnisko atbalstu problēmu risināšanai bez vizītes objektā, izmantojot tālruņa vai video zvana palīdzību. 

  ⁃!Izturamies ar izpratni un atbildību par valstī izsludināto situāciju kā arī saudzējam sevi un citus.


  Mēs turpināsim arī savu dalību izstādes Māja I 2020 stendā C18, un gaidīsim Jūs ar šīs sezonas jaunumiem, tiklīdz tas būs atļauts.

  Provizoriskie izstādes datumi, kas izziņoti no organizatoru puses ir 2020 gada 17-19 aprīlis.


  Ar cieņu, VG-ENERGY komanda!

  Lasīt vairāk

2020/03/14

 • 14.03.2020 0 Komentāri
  VG-Energy dzimšanas diena!

  Pagājušajā sestdienā 14.03. mums kā uzņēmumam palika - 1 gadiņš, tāpēc lieli sveicieni Jums un Mums, Mūsu kopējā jubilejā vēl VG-ENERGY komanda.NOVĒLĒJUMS - ‘’Lai visiem šis laiks ir izturības un veselības pilns, ātrāk pāriet grūtie brīži un varam atgriezties ierastajā ritmā un svinēt visas uzvaras, jo īpaši mazās.’’  Lasīt vairāk

2019/12 - 2020/03/31

Akcija 9+1!

Lasīt vairāk

KR Dizaina sērija - Viegls un elegants dizains

Viegls un elegants dizains

kr design FUJITSU lv

Vieglais un elegantais dizains, kombinācijā ar trīsdimensionālo izskatu, ko veido KR modeļa izliektā virsma, sniedz vizuālu baudu kā arī komfortu un labsajūtu

Parocīga uzstādīšana

FUJITSU GENERAL

Drenāžas cauruli un freona cauruļvadus var ievietot apvalkā un ērti izvilkt pa labi, pa kreisi, uz sāniem vai uz leju.

Viegla uzstādīšana

*Iekštelpu bloku var viegli uzstādīt zem griestiem, pateicoties jaunā dizaina stiprinājumiem.

Viegla apkalpošana

Instalācijas attēls

Kāpēc gan neizvēlēties siltumsūkni pēc dizaina?

Video par jauno modeli no KE dizaina sērijas!

Vai tam ir jābūt tādam pašam dizainam kā citiem?

Mūsu mērķis bija sasniegt skaisti izpildītu un dizainiski pievilcīgu siltumsūkni, kas paredzēts speciāli - Eiropas tirgum. 

Tas atšķiras no ierastajiem Japānas modeļiem un harmoniski iederas jebkurā mūsdienīgā telpā.

Uzlabojiet savu interjeru ar jauno KE modeli:

Vai tam ir jābūt ar ierasto, gludo virsmu?

Siltumsūkņa priekšējā paneļa virsma, izstaro glamūru un eleganci, tekstūrai skaisti 

mainoties un atspoguļojoties dažādos apgaismojumos.

Kādā formā tam būtu jābūt?

Siltumsūknim ir viegla, eleganta un trīsdimensionāla forma ar noapaļotām malām, kas sakombinēta skaistā izpildījumā un iederēsies jebkurā interjerā.

fujitsu kondicionieri

Augsta energoefektivitāte

fujitsu kondicionieri

Patīkama gaisa plūsma un klusa darbība

fujitsu lv

Jaunā tipa žalūzija, nodrošina vienmērīgu gaisa plūsmas izplatīšanu, efektīvāk kā iepriekšējo paaudžu modeļiem, nonākot līdz pat pašai grīdai, tajā pat laikā saglabājot ļoti klusu darbību.

Wifi vadība


fujitsu lv

Ērta siltumsūkņa vadība no mājas vai biroja, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus vai datoru.

Ekoloģiska iekārta ar jauno R32 freona gāzi

fujitsu kondicionieri

KE modelim ir daudz mazāks globālās sasilšanas koeficients (GWP), kas ir tieši par vienu trešdaļu zemāks kā R410A freona gāzei, ko izmanto visos parastajos mūsdienu siltumsūkņos. Freona gāze ar numuru - R32 šobrīd ir kļuvusi par populārāko gaisa dzesēšanas līdzeklis pasaulē.

VG-ENERGY SIA Oficiālais FUJITSU izplatītājs Latvijā, piedāvā lielisku iespēju: Iegādāties deviņas FUJITSU - Split vai Multi-Split sistēmas, jaunajai sezonai un saņemt desmito, dizaina modeli FUJITSU LUCA dāvanā!
(iekārtas savstarpēji summējas, tikai, ja tiek iegādātas noteiktajā laika periodā uz vienu uzņēmumu).+ iegādājoties komplektus līdz 31.12.2019, saņemsiet arī mazu svētku pārsteigumu no VG-ENERGY komandas!
Patīkamus, gaišus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu.*akcija spēkā līdz 31.03.2020.(jautājumu gadījumā, droši sazinieties ar mums).