top of page

COTES

MĒS KONTROLĒJAM MITRUMU – TĀTAD JŪS VARAT KONTROLĒT VISU PĀRĒJO

COTES palīdz jums izmantot mūsu unikālo kompetenci un pieredzi visos mitruma pārvaldības aspektos, kuru pamatā ir adsorbcijas tehnoloģija, un, lai šo kompetenci izmantotu, nodrošinām, ka mūsu klienti gūst maksimālu labumu no gaisa mitruma līmeņa kontroles.


Efektīva mitruma pārvaldība nodrošina daudz praktisku, finansiālu un enerģijas taupīšanas priekšrocību, kā arī darbības apstākļu kontroles pakāpi, kas bieži ir izšķiroša nākotnes rentabilitātei. Kad klienti sazinās ar mums, mēs esam apņēmušies būt pēc iespējas atvērtāki, atklāti un izpalīdzīgi, palīdzot viņiem sasniegt šādu kontroli.

cotes-rupnica.jpg

KAS MŪS PADARA ĪPAŠUS?

MĒS ESAM EKSPERTI. COTES nodrošina izcili izstrādātus, augstas kvalitātes adsorbcijas sausināšanas risinājumus, kas ir visefektīvākie un uzticamākie pasaulē. Bet būtībā tas viss ir saistīts ar “KNOW-HOW” risinājumiem.

KNOW-HOW risinājumi. Viss, ko mēs darām, ir balstīts uz speciālistu zināšanām, gadu praktisko pieredzi un pastāvīgiem nekontrolēta mitruma seku pētījumiem. Viss, ko mēs piegādājam, izriet no tā, ka eksperti izmanto fizikas pamatlikumus, lai risinātu mitruma problēmas un ieviestu vēl nepieredzētas jaunas peļņas palielināšanas priekšrocības.

PIERĀDĪTA UZTICAMĪBA. Varat paļauties uz COTES adsorbcijas sausināšanas risinājumiem, lai darbotos tieši tā, kā paredzēts, un ļoti ilgi turpinātu strādāt. Un jūs varat paļauties uz COTES ekspertiem, lai saņemtu praktisku palīdzību un skaidras atbildes, kad jūs saskaraties ar mitruma problēmu.

KĀ TAS STRĀDĀ?

KONCENTRĒŠANĀS UZ REZULTĀTU. Mūsu mērķis ir piegādāt tieši pareizo sausinātāju, lai tas atbilstu jūsu īpašajām prasībām – ne lielāks un ne mazāks par nepieciešamo. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu jums sasniegt vēlamos rezultātus. Mūsu mērķis ir nodrošināt tehniski efektīvāko un energoefektīvāko risinājumu par vislabāko cenu. Tas nodrošina vislabāko iespējamo ieguldījumu atdevi, kā arī mieru par vislabākā lēmuma pieņemšanu.

COTES SAUSINĀTĀJI

KVALITATĪVI IZSTRĀDĀTI
COTES nodrošina plašu labi izstrādātu, energoefektīvu un uzticamu sausinātāju klāstu. Visi ir izturīgi veidoti, lai nodrošinātu uzticamību un ilgu kalpošanas laiku, izmantojot kvalitatīvus materiālus un komponentes.

MODULĀRAIS RISINĀJUMS
Modulārais risinājums ļauj viegli izvēlēties precīzu konfigurāciju un iespējas, kas vislabāk atbilst jūsu unikālajām prasībām.

ENERGOEFEKTIVITĀTE
Tiek izmantota jebkāda siltuma atguves iespējas. Ietaupiet 20–25% no enerģijas rēķiniem mitruma kontrolei.


KNOW-HOW MŪS PADARA ATŠĶIRĪGUS
COTES eksperti var jums palīdzēt, izvēloties aprīkojumu, ņemot vērā visus parametrus.

COTES COLDSTORE UNITS

KONTROLES JAUTĀJUMS
Mitrums neprognozējami svārstās atkarībā no gadalaika un laika apstākļiem. Mitrumu gaisā nevar redzēt, kaut arī tā sekas var redzēt, un tas bieži ir slikti saprotams. COTES ir pasaules vadošie eksperti, kas kontrolē gaisa mitrumu, izmantojot adsorbcijas sausināšanas tehnoloģiju. Mēs kontrolējam mitrumu – lai jūs varētu kontrolēt visu pārējo.


PLAŠA LIETOJUMA IEKĀRTAS
COTES ALL AROUND universālie sausinātāji ir kompaktas, tehniski vienkāršas iekārtas, kas ir īpaši izturīgas un uzticamas, kā arī patērē tikai minimālu enerģijas daudzumu. Neliela izmēra un augstas efektivitātes apvienojums padara tos ideālus izmantošanai daudzās vietās un mitruma noņemšanai no gaisa daudzās dažādās nozarēs.

MODULĀRA PRIEKŠROCĪBA
COTES ALL AROUND iekārtās rotors, kas pārklāts ar silikagelu, ir uzstādīts horizontāli. Tas nozīmē, ka procesa gaiss ieplūst un iziet no korpusa vienā pusē, savukārt reģenerācijas gaiss ieplūst un iziet no pretējās puses. Jebkuru papildu aprīkojumu, piemēram, siltuma reģenerācijas moduli vai gaisa dzesēšanas kondensācijas moduli, var uzstādīt papildu iekārtas galā.

SILTUMA ATGŪŠANA
Iekārtu var aprīkot ar ļoti efektīvu alumīnija šķērsplūsmas gaiss-gaiss siltummaini, lai reģenerētu siltumu no nosūces gaisa, kas iziet no iekārtas. Pēc tam šo siltumenerģiju var atkārtoti izmantot, lai uzsildītu ienākošo reģenerācijas gaisu. Šīs enerģijas taupīšanas siltuma reģenerācijas iekārtas var ietaupīt pat 20% no jūsu enerģijas rēķiniem, kā rezultātā tas atmaksāsies tikai aptuveni 24 mēnešos.

AUTOMĀTIKA
COTES ALL AROUND iekārtām var uzstādīt visas Cotes pieejamās vadības ierīces – DR10, DA20, DH24, DCC – atkarībā no jūsu mitruma samazināšanas vajadzībām un ekspluatācijas prasībām.


IDEĀLS UZSTĀDĪŠANAI
Pārtikas rūpniecības pārstrādes iekārtas
Saldētavas
Ūdensdarbi
Vispārēja mitruma kontrole visu veidu iekštelpās

KONTROLES JAUTĀJUMS
Mitrums neprognozējami svārstās atkarībā no gadalaika un laika apstākļiem. Mitrumu gaisā nevar redzēt, kaut arī tā sekas var redzēt, un tas bieži ir slikti saprotams. COTES ir pasaules vadošie eksperti, kas kontrolē gaisa mitrumu, izmantojot adsorbcijas sausināšanas tehnoloģiju. Mēs kontrolējam mitrumu – lai jūs varētu kontrolēt visu pārējo.


NOVĒRSIET APLEDOŠANAS PROBLĒMAS AUKSTAJĀ NOLIKTAVĀ

Uzglabāšanas telpām ar zemu gaisa temperatūru un gaisa temperatūru zem nulles bieži nākas saskarties ar problēmām, ko rada nekontrolēta gaisa mitruma kondensācija vai sasalšana ledū uz aukstām virsmām. Ledus nevēlamās vietās ātri palielina saldēšanas iekārtu darbības izmaksas, kā arī rada kaitējumu uzglabātajiem produktiem un palielina atkritumu daudzumu – tas ļoti ietekmē klientu apmierinātību ar jūsu uzglabāšanas pakalpojumiem. COTES COLDSTORE adsorbcijas sausinātāji ļauj ātri un viegli pilnībā kontrolēt mitruma apstākļus saldētavas iestatījumos, risinot cēloni, nevis simptomus. Tas nozīmē, ka jūs varat novērst pat ledus problēmu rašanos – izmantojot tikai minimālu enerģijas daudzumu.


 

ADSORPCIJAS SAUSINĀŠANAS UNIKĀLA PRIEKŠROCĪBA
COTES adsorbcijas sausinātāji ļauj efektīvi kontrolēt gaisa mitrumu (gaisa mitrumu jebkurā krātuvē) pat zem nulles temperatūras līdz -25 °C. Fizikas likumi nozīmē, ka adsorbcijas sausināšana ir vienīgais veids, kā to izdarīt. To nevar izdarīt, izmantojot kondensāta sausinātājus vai jebkāda veida dzesēšanu, kas balstīta uz dzesēšanu, jo mitrums sasalst vai uz jebkura dzesēšanas virsmas veidojas ledus.

COTES FLIXIBLE

SAUSINĀŠANA PĒC JŪSU VĒLMĒM
COTES FLIXIBLE ir augstākā līmeņa COTES sausinātāju klāsts ar standarta gaisa tilpumu no 2000 m3 / stundā līdz apm. 40 000 m3 / stundā. Lielāki pielāgoti modeļi ir pieejami pēc pieprasījuma. COTES FLIXIBLE sausinātāji ir paredzēti liela apjoma mitruma kontrolei saistībā ar procesa žāvēšanu - kur efektivitātei, daudzpusībai un uzticamībai ir izšķiroša nozīme un kur bieži nepieciešama dziļa žāvēšana un ārkārtīgi sauss gaiss - vai ārkārtas procesa gaisa apjomi.

IZSTRĀDĀTS PĒC JŪSU VAJADZĪBĀM
Īpašais COTES adsorbcijas sausinātāju klāsts ir izstrādāts, lai jūs varētu viegli norādīt precīzu konfigurāciju, kas nepieciešama konkrētajai instalācijai, un precīzas gaisa plūsmas prasības. COTES FLEXIBLE ir izstrādāta tā, lai to būtu viegli integrēt ar plašu sildītāju, dzesēšanas sistēmu, ventilatoru, siltummaiņu un cita aprīkojuma klāstu. Tas palielina sausinātāja iespējas un noderīgumu katram klientam un atvieglo COTES FLEXIBLE vienību pielāgošanu jūsu īpašajām prasībām un prioritātēm.

 

PAREDZĒTS EFEKTIVITĀTEI

Iekārta ir izstrādāta tā, lai tā spētu nodrošinātu netraucētu, energoefektīvu gaisa kustību caur iekārtu, kā arī atbilstību augstām higiēnas prasībām ar zemu trokšņa līmeni un minimālām vibrācijām.

Cotes-Flexible-2000x841.png

PAREDZĒTA TĪRĪBAI UN LABAI HIGIĒNAI
COTES FLEXIBLE iekārtas un tās iekšējā konstrukcija izstrādāta vieglai apkopei un tīrīšanai, padarot tos ideālus izmantošanai pārtikas rūpniecībā un farmaceitiskajā ražošanā, kur higiēnas prasības ir īpaši stingras. Iekārtas ārējais korpuss ir izstrādāti no AISI 304 nerūsējošā tērauda, bet iekšējie paneļi ir izgatavoti no cinkota tērauda. Pārējie materiāli un apdares materiāli ir pieejami pēc īpaša pieprasījuma.

bottom of page