top of page
Search

COVID19 VĪRUSS


Ļoti, cien. VG-ENERGY SIA sadarbības partneri un dārgie klienti.(ZIŅAS PAR COVID19 UN IZSTĀDI MĀJA2020 ZEMĀK).

Negribot sākt jauno darba nedēļu uz nepatīkamas nots, jo īpaši ņemot vērā, ka uzņēmumam pagājušajā sestdienā (14.03.) palika viens gads (Hip-hip urrā - VG-ENERGY) arī mums ir paziņojums sakarā ar radušos situāciju valstī:


Ņemot vērā visus jaunākos COVID-19 ierobežošanas pasākumus un valdības pieņemto ārkārtas stāvokli valstī, arī mēs esam pieņēmuši sekojošus drošības pasākumus un izmaiņas mūsu darba kārtībā, kas būs spēkā līdz Valsts iestādes atcels piemēroto ārkārtas stāvokli:


1. Biroja darbs notiek ierastajā kārtībā Ganību dambī 30, k-1, darba dienās no 9:00-17:00, tomēr, jebkurā brīdī var tikt piemērots darbinieku darbs attālināti no mājām, tāpēc piesakiet, lūdzu, konsultāciju vai tikšanos iepriekš paziņojiet par to pa tālruni +371 26122110 vai info@vg-energy.lv

2. Preču plūsma no mūsu noliktavas un piegādātājiem nav mainījusies. Preces ir pieejamas gan no mūsu noliktavas, gan mūsu sadarbības partneru noliktavas, gan arī no visiem piegādātājiem Eiropā. *Lūdzu ņemiet vērā to, ka sakarā ar atjaunoto robežu kontroli, pastāv iespējas, ka preču piegādes termiņi būs garāki.

3. Iespēju robežās ir jāatsakās no visām konsultācijām biroja telpās vai klātienē.

4. Konsultācijas ir iespējams organizēt: e-pasta sarakstēs, ‘’Skype’’ saziņas vai video zvana veidā. *Ja nav citas iespējas šī konsultācija ir iepriekš jāpiesaka un jāsaskaņo konkrēts laiks ar projektu vadītājiem.

5. Visa korespondence, pavadzīmes un cita veida dokumentu plūsma notiek elektroniski vai ar pasta starpniecību. *Preces izsniegšana un dokumentu sagatavošana/ parakstīšana jāveic pēc iespējas izvairoties no cieša kontakta.

6. Turpmāk sniegsim konsultācijas un tehnisko atbalstu problēmu risināšanai bez vizītes objektā, izmantojot tālruņa vai video zvana palīdzību.

⁃!Izturamies ar izpratni un atbildību par valstī izsludināto situāciju kā arī saudzējam sevi un citus.


Mēs turpināsim arī savu dalību izstādes Māja I 2020 stendā C18, un gaidīsim Jūs ar šīs sezonas jaunumiem, tiklīdz tas būs atļauts.

Provizoriskie izstādes datumi, kas izziņoti no organizatoru puses ir 2020 gada 17-19 aprīlis.


Ar cieņu, VG-ENERGY komanda!


6 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page