GREE

Par GREE

GREE uzņēmums tika dibināts 1991. gadā, kas no nelielas rūpnīcas, kur ražoja logos uzstādāmus kondicionierus, ir izaugusi līdz lielākajam gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu ražotājam visā pasaulē. 2015. gadā GREE ieņēma 385. vietu FORBES GLOBAL 2000 uzņēmumu topā, kā arī ierindojās 1. vietā šī topa sadzīves tehnikas sadaļā. GREE attīstības koncepcija balstīta uz “neatkarīgām inovācijām”, savukārt uzņēmējdarbības mērķis ir “radīt gadsimta labāko uzņēmumu”. GREE izpelnījies labu reputāciju gan pašmāju biznesa vidē, gan arī ārvalstīs, jo uzņēmums izceļas ar modernām tehnoloģijām, stingru kvalitātes kontroli, unikālu tirdzniecības modeli, kā arī pilnvērtīgu garantijas un pēc garantijas apkalpošanas servisu.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Žuhai – brīnišķīgā piekrastes pilsētā Ķīnas dienvidos. GREE ir dibinājis 9 ražošanas un R&D centrus, no kurām 7 atrodas Ķīnā, pa vienam – Brazīlijā un Pakistānā.


Šobrīd GREE ir nodibinājis “Valsts galvenās laboratorijas”, 2 valsts pētniecības un attīstības centrus, 58 pētniecības institūtus, kā arī 570 modernas laboratorijas. GREE produkti tiek klasificēti 20 kategorijās, 400 sērijās un vairāk nekā 12700 modeļos ar vairāk nekā 18000 tehnoloģiju patentiem, tajā skaitā 7000 izgudrojumu patentiem. Uzņēmuma ražotās preces tiek pārdotas vairāk nekā 160 valstīs ar vairāk nekā 300 miljoniem lietotāju visā plašajā pasaulē.

Gaiss / gaiss siltumsūkņi

GREE NORDIC (ar sildīšanas funkciju līdz -22 °C)

GREE AMBER NORDIC (ar sildīšanas funkciju līdz -30 °C)

GREE ECO (ar sildīšanas funkciju līdz -15°C)

Gaiss / ūdens siltumsūknis

Gaiss / ūdens siltumsūknis VERSATTI II+

siltumsūknis VERSATTI II+ GREE LV

Energoefektivitāte

Tas patērē saules enerģiju, lai sildītu ūdeni, un tas ir vairāk enerģijas ietaupījums.

Energoefektivitāte GREE LV

Augsta turpgaitas

GREE unikāls 2-pakāpju entalpijas kompresors, kas nodrošina 60 °C turpgaitas ūdens temperatūru.

GREE LV

Smart dual-temperature detection control technology

ON/OFF vadību nodrošina turpgaitas un atpakaļgaitas temperatūras sensori, kas reālajā laikā var atjaunot ūdens temperatūru, tādējādi nodrošinot nevainojamu ieslēgšanas laiku. Tiek uzlaboti gan karstā ūdens ieguves ātrums, gan karstā ūdens patēriņš.

GREE LV

Siltumsūkņa tehnoloģijas

Versati II + (Monobloc Type) ir izstrādāts, pamatojoties uz siltumsūkņu tehnoloģiju. Tas izvada siltumu no ārējā gaisa un paaugstina temperatūru mājas apkures vajadzībām. Tas var ievērojami samazināt enerģijas patēriņu un CO2 izmešus.

GREE LV

VRF GMV5 sistēmas